Okolobrna 2010

Fotky z nedělního závodu RWE OKOLOBRNA jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Jelo se od Brněnské přehrady, kolem Brněnského autodromu na dva okruhy. Jeden okruh měl 32 km a hlavní závod měřil 64 km. Součástí byly samozřejmě i dětské závody, které se jely v kempu v prostoru startu a cíle .o)

 

Všechny fotky jsou rozdělené dle startovních čísel jednotlivých závodníků a závodnic. Ti kdo se jeli projet v teplém dni jen tak bez čísla a projeli kolem nás, mají také nějaké fotky .o) Závodníci kteří jeli závod, ale při focení měli nečitelné číslo, nebo povzbuzující diváci, či snad občerstvovací stanice se spoustou lahůdek, mají také fotky. Dětské závody, prostor startu, samozřejmě vyhlášení vítězů, či snad kolo ze stánku KONA, tak to všechno jsem vyfotili .o) Výsledky závodu je možné prohlédnout 64 km a 32 km, nebo vše co se měřilo...

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2338 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.