Oderská mlýnice České spořitelny 2012

Oderská mlýnice České spořitelny 2012

Fotky z posledního letošního závodu seriálu Kolo pro život Oderská mlýnice České spořitelny jsou připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde. Tento závod se těší stále větší oblibě a návštěvnosti .o)

Výsledky Oderská mlýnice České spořitelny 2012 k nahlédnutí zde

 

Fotky ze závodu Oderská mlýnice České spořitelny 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Ve startovních číslech nejsou písmena značící délku tratě, takže nezadávat písmena, ale pouze čísla. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Účastníci bez startovního čísla a závodník s nečitelným startovním číslem.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 616 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.