Nova Author Cup 2012

Nova Author Cup 2012

Fotky ze závodu Nova Author Cup 2012, jednoho z nejpočetnějších závodů v Čr jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letos pro Vás máme největší tříděnou databázi fotek z tohoto závodu, kterou nafotili čtyři fotografové na osmi místech tratě. Takže by se měl najít úplně každý.

I letos je připraven pamětní list s Vámi vybranou fotkou, Vaším jménem a dosaženým časem doplněné dle výsledkové listiny.

Výsledky Nova Author Cup 2012 k nahlédnutí zde

Foto Nova Author Cup 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005.

 

Fotky ze závodu Nova Author Cup 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, účastníci bez startovního čísla, jizerská příroda, doprovodná čtyřkolka.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 15326 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.