Mladá Boleslav Tour Škoda Auto 2012

Mladá Boleslav Tour Škoda Auto 2012

Fotky z druhého závodu seriálu KPŽ Mladá Boleslav Tour Škoda Auto 2012 jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Krásné letní počasí a tři délky tras přilákalo na tento závod tisícovku závodníků.

Výsledky Mladá Boleslav Tour Škoda Auto 2012 k vidění zde

.

Foto Mladá Boleslav Tour Škoda Auto 2010

 

Fotky ze závodu Mladá Boleslav Tour Škoda Auto 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci a účastníci kteří měli nečitelné startovní číslo nebo jej neměli vůbec, příroda, doprovodná motorka, pořadatelé.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3537 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.