Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem 2016

Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem 2016

Fotky z Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem 2016 jsou roztříděné dle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání. Celou sobotní akci zahájil nesoutěžní DM rodinný běh který doběhl v dešti, ale pak se vyčasilo a půl maraton odstartoval v ideálním běžeckém počasí.

Pro všechny zájemce je připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou se jménem a časem dle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem 2016 jsou k vidění ZDE

Foto půl maraton Ústí nad Labem 2015, 2014, 2013, 2012, 2011

 

Fotky ze závodu Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem 2016 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Ženy si před své číslo doplní velké F (vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle), štafety zadají všechny 4 číslice ze startovního čísla včetně R. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, pořadatelé, diváci.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 28535 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.