Mattoni půl Maraton Ústí nad Labem 2014

Mattoni půl Maraton Ústí nad Labem 2014

Fotky ze závodu Mattoni 1/2 Maraton Ústí nad Labem jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání zde. Nedělní závod se sice odstartoval déšť, ale pak se vše uklidnilo a oteplilo se. Stále větší zájem o běh přitáhl i sem více účastníků. Vložený závod dm rodinný běh, se také rozrůstá.

Pro všechny zájemce je opět připraven PAMĚTNÍ LIST na tento nezapomenutelný závod s Vámi vybranou fotkou a dosaženým časem dle výsledkové listiny.o)

Výsledky Mattoni půl Maraton Ústí nad Labem 2014 k nahlédnutí na RunCzech.com

Foto 1/2 Maraton Ústí nad Labem 2013, 2012 a 2011

 

Fotky ze závodu Mattoni půl Maraton Ústí nad Labem 2014 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Štafety a ženy si před své číslo doplní f nebo r(vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle). Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Skupina fotek stojící za shlédnutí jsou všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, pořadatelé.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 17287 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.