Mattoni půl Maraton Olomouc 2014

Mattoni půl Maraton Olomouc 2014

Fotky z Mattoni půl maraton Olomouc jsou roztříděné podle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Jeden z největších běhů v české republice, který je stále oblíbenější u všech účastníků měl letos ideální běžecké podmínky a padli hned 4 rekordy - více o tom na RUNCZECH.COM.

Pro všechny zájemce je připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou se jménem a časem dle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu Mattoni 1/2 Maraton OLOMOUC 2014 k nahlédnutí zde.

Foto půl maraton Olomouc 2013, 2012, 2011 a 2010

 

Fotky ze závodu Mattoni půl Maraton Olomouc 2014 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání a ženy si před své číslo doplní f (vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle), štafety zadají všechny 4 číslice ze startovního čísla. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení - stojí za prohlédnutí, OLOMOUC, pořadatelé.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 13900 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.