Maraton EUROREGIONU NISA - Podralsko pro děti 2012

Maraton EUROREGIONU NISA - Podralsko pro děti 2012

Fotky ze závodu Maraton EUROREGIONU NISA pro děti - Podralsko - zavírání cyklostezek jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Tento poslední závod ze seriálu Dětský MTB CUP Libereckého kraje se jel v areálu sportovní firmy Panda ve Stráži pod Ralskem, kde bylo zázemí celého závodu.

Výsledky ze závodu k nahlédnutí zde.

 

Fotky ze závodu Maraton EUROREGIONU NISA - Podralsko pro děti 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start, předjezdec, diváci, závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1017 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.