Maraton EUROREGIONU NISA - Podralsko 2012

Maraton EUROREGIONU NISA - Podralsko 2012

Fotky ze závodu Maraton EUROREGIONU NISA - Podralsko - zavírání cyklostezek jsou popsané a roztříděné dle startovních čísel závodníků přímo zde. Sobotní závod se jel v okolí Ralska ( vetšinou v bývalém vojenském prostoru) a všichni účastníci měli možnost si užít krásné počasí v přírodě a samozřejmě na kole.

Výsledky ze závodu Podralsko - zavírání cyklostezek k nahlédnutí zde.

 

Fotky ze závodu Maraton EUROREGIONU NISA - Podralsko zavírání cyklostezek 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Příroda kde se jelo, doprovodná motorka, účastníci bez startovního čísla, závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, Luďka,vyhlášení a dekorování nejrychlejších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1321 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.