Kelly´s Rampušák 2010 - Vládce Orlických hor

Fotky ze sobotního závodu Kelly´s Rampušák 2010 - Vládce Orlických hor jsou připraveny k prohlédnutí i objednání přímo pro Vás zde. Fotky jsou ze všech pěti tratí + dětské závody.

 

Velká většina fotek je roztříděna dle startovních čísel. Dávejte si však pozor, protože čísla jsou stejná, ale lišila se jen barevností .o( Silničáři, kteří vozí číslo na zádech se bohužel musejí najít sami dle dresu a kola (jsou tam fotky ze startu a z cíle). Další fotky jsou závodníků, kteří měl při focení nečitelné číslo, pak tam bylo pár těch co jeli jen tak bez čísla pro radost, nebo jako doprovod. Před závodníky jeli jako doprovod motorky a celý závod se jel krásnou přírodou Orlických hor. Ve Štítech je také acrobat PARK kde jsme se na chvilku zastavili i my .o)

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3601 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.