Karlův běh klasická technika - neděle 2012

Karlův běh klasická technika - neděle 2012

Fotky ze závodu Karlův běh – memoriál Jiřího Čáslavského - neděle - klasická technika jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde Neděle byla o něco teplejší a lidí se na hlavní závod sjelo o poznání více .o)

Výsledky ze závodu Karlův běh 2012 k nahlédnutí zde

Foto Karlův běh klasická technika - neděle 2011

 

Fotky ze závodu Karlův běh klasická technika - neděle 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než třímístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci co měli po vyfocení nečitelné startovní číslo, účastníci bez čísla, pořadatelé, příroda.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2407 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.