ITchampions MTB 2016

ITchampions MTB 2016

Fotky zatím z posledního ITchampions MTB 2016 jsou pro Vás připravené k prohlédnutí i objednání. Datové soubory jsou pro Vás zdarma jako vždy.

Pro Všechny zájemce je připraven pamětní list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem dle výsledkové listiny - pouze v papírové podobě rozměru 15x21

Foto ITchampions MTB 2015, 2014 a 2013

Výsledky ITchamipons 2016 k nahlédnutí zde

 

Fotky ze závodu ITchampions MTB 2016 jsou rozdělené dle startovního čísla každého účastníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, Start závodu, cílový prostor, všude přítomní pořadatelé, PARTNEŘI AKCE, zázemí závodu, vložené kriterium, vyhlášení nejlepších, prase, indián, helikoptera.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3408 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.