Houštecký cyklomaraton 2013

Houštecký cyklomaraton 2013

Fotky ze závodu Houštecký cyklomaraton 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Krásné sobotní počasí a již desátý ročník nenáročného MTB maratonu vylákalo všechny bikery v okolí Staré Boleslavi. na výběr bylo opět ze tří tratí.

Výsledky Houštecký cyklomaraton 2013 k vidění zde

Foto Houštecký cyklomaraton 2011, 2010, 2009, 2008, 2007

 

Fotky ze závodu Houštecký cyklomaraton 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem a samozřejmě všichni borci co jeli na HAND BIKU.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3056 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.