Houštecký cyklomaraton 2011

Houštecký cyklomaraton 2011

Fotky z osmého ročníku závodu TZB-info Houštecký cyklomaraton jsou pro vás připraveny k prohlédnutí i objednání zde.

Letošní novinka v podobě tří tratí a to v délce 25 km, 58 km a 80 km byla připravena hlavně pro Černé koně, kteří měli tento závod jako svůj pohárový závod a my je samozřejmě vyfotili na trati :o)

Výsledky ze závodu jsou k vidění zde

Fotky z Houšteckého cyklomaratonu 2010, 2009, 2008, 2007

 

Fotky ze závodu TZB-info Houštecký cyklomaraton 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Účastníci bez čísla, závodníci s nečitelným číslem po vyfocení, doprovodná motorka, jednokolka, hand bike, příroda kudy se jelo a samozřejmě team černí koně při závodě .o)

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3349 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.