Grand Prix Praha 2013

Grand Prix Praha 2013

Fotky ze sobotního běhu O2 Grand Prix Praha 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Nové zázemí, nová trať, stále více účastníků - tak by se dal popsat celý večerní O2 Grand Prix Praha.

I na letošní ročník pro Vás máme připravenou vzpomínku v podobě PAMĚTNÍHO LISTU kam bude na Vámi vybranou fotku umístěno Vaše jméno a dosažený čas dle výsledkového servisu.

Výsledky k nahlédnutí zde

Foto Grand Prix Praha 2012, adidas Běh pro ženy 2011, 2010, METRO Běh 10 km 2011, 2010, Běh pro život 2010

 

Fotky ze závodu O2 Grand Prix Praha 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání a ženy si před své číslo doplní f (vše přesně tak jak to bylo na startovním čísle). Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Skupina fotek stojící za shlédnutí jsou všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, Praha, pořadatelé.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 8346 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.