GALAXY ZRUČSKÝ MARATON - Kácov 2009

Fotky z posledního závodu GALAXY SÉRIE 2009, který se jel pod názvem GALAXY ZRUČSKÝ MARATON - Kácov jsou pro Vás připraveny zde. Počasí bylo naprosto ideální na víkendové závodění .o) Snad se příště pořadatelé polepší ze zančením tratě a vše bude naprosto na jedničku .o) Foto ze závodů GALAXY SÉRIE 2009 na ktrerých jsme letos fotili Přes 3 vrchy Vysočiny, TREK MTB MARATON KRAKATIT DOBŘÍŠ, GALAXY CYKLOŠVEC MARATON - Písek Semice, AVG náměšťský cyklomaraton, Galaxy Kenda soběslavský maraton a samozřejmě GALAXY ZRUČSKÝ MARATON - Kácov.

 

Všechny fotky z GALAXY ZRUČSKÝ MARATON - Kácov jsou rozděleny dle startovních čísel závodníků a pak dále do skupin: ti co jeli jen tak bez čísla, nebo měli při focení nečitelné číslo, doprovodná motorka, helikoptéra, příroda, dětské závody, diváci, pád, sport hotel, cíl, vyhlášení, TOP FOTO, všechny fotky.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1802 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.