EXACT ITchallenge bike 2012

EXACT ITchallenge bike 2012

Fotky ze závodu EXACT ITchallenge MTB 2012 jsou připraveny k prohlédnutí přímo zde. První samostatný závod ITChallenge MTB se jel v Okolí Dalešic a zázemí měl samozřejmě v pivovaru .o) Na letošním klání se setkalo přes 300 aktivních bikerů a bikerek.

I letos pro Vás máme připravený PAMĚTNÍ LIST kam samozřejmě doplníme Vaše jméno a dosažený čas.

Výsledky EXACT ITchallenge MTB 2012 k vidění zde.

Fotky ITChallenge MTB 2011, 2010, 2009, 2008

 

Fotky ze závodu EXACT ITchallenge MTB 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start, zázemí závodu, děti, doprovodná motorka, účastníci bez čísla, závodníci s nečitelným číslem po vyfocení a samozřejmě vyhlášení nejrychlejších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2230 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.