EXACT ITchallenge 2009

Fotky ze 4. závodu EXACT ITchallenge winter jsou připraveny. Letošní zimní závod se jel na zahraničních svazích rakouského Hochfichtu a bylo to přímo mezinárodní mistrovství také v účasti závodníků. Perfektně připravená sjezdovka, bezchybná časomíra a hlavně výborná organizace Support teamu byli zárukou povedeného dne. Večer hrála k poslechu a tanci kapela COHIBA. Možnost objednání tištené fotky s rámečkem za cenu normální fotky dle ceníku. Fotky ze zimí IT Challenge 2008 a letní závody II. ročník Microsoft ITchallenge MTB.

 

Fotky ze 4. závodu EXACT ITchallenge winter je možné si ztáhnout z webu v plném rozlišení zdarma (Uolž cíl jako) Fotky jsou roztříděny dle startovních čísel závodníků a další fotky jsou v náskedujících skupinách: stan, start, support, pád, příroda, COHIBA, nic tam jsou všichni kdo jeli slalom bez čísla, vyhlášení, všechny fotky, TOP FOTO.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3368 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.