CHRISTMAS NIGHT RUN 2014

CHRISTMAS NIGHT RUN 2014

Fotky z historicky prvního CHRISTMAS NIGHT RUN jsou k vidění i objednání přímo zde. První zimní běh v Hradci Králové odstartoval v 16:30 ve velmi početném startovním poli cca 600 běžců. 5 km dlouhá trať vedla kolem Labe a v nočním prostředí měla své nepopiratelné kouzlo.

Pro všechny účastníky máme připravený PAMĚTNÍ list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu CHRISTMAS NIGHT RUN HRADEC KRÁLOVÉ 2014 k nahlédnutí u časomíry

Foto z předešlých závodů Night Run ČESKÉ BUDĚJOVICE, OLOMOUC, PRAHA, BRNO, HRADEC KRÁLOVÉ

 

Fotky ze závodu CHRISTMAS NIGHT RUN 2014 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start závodu, účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, předjezdci a pořadatelé.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 842 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.