Bike Babí léto 2010

Fotky z devátého ročníku BIKE BABÍ LÉTO POSITIVE MARATHON jsou připraveny k prohlédnutí zde Letošní ročník byl z důvodu poničení Chrastavy od záplav přesunut do Liberce a pořadatelé museli vymyslet novou trasu, což se celkem povedlo .o) Byli dvě délky 33 km a 55 km (nikdo občas naměřil i jiné vzdálenosti :o)) a proto se mohl v krásném počasí účastnit opravdu každý .o) Fotky z Bike Babí léto 2009, 2008, 2007, 2005.

 

Fotky jsou samozřejmě rozdělené dle startovních čísel, jen je nutné se skutečně poznat, protože číselná řada byla stejná na krátké i dlouhé trati :o( Další skupiny fotek jsou: start, cíl doprovodná motorka, příroda diváci, pořadatelé, vyhlášení vítězů, cyklisté na trati bez čísla a s nečitelným číslem. Závodu se účastnili i členové pořádajícího Spinfitu Liberec a náš spřátelený team SP kolo

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1490 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.