Běh Kozí stezkou podél Radbuzy 2020

Běh Kozí stezkou podél Radbuzy 2020

Fotky ze závodu Běh Kozí stezkou podél Radbuzy 2020 se uskutečnil již po sedmé. Letos v podzimním datu, ale teplota byla víc než letní ☺

Datové soubory jsou zdarma pro všechny zájemce, papírové fotky se platí dle aktuálního ceníku.

Pro všechny zájemce mám připravený PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem dle výsledkové listiny - pouze v papírové podobě rozměru 15x21.

Výsledky ze závodu Běh Kozí stezkou podél Radbuzy 2020 k nahlédnutí zde.

Foto Běh Kozí stezkou podél Radbuzy 2019, 2018

 

Fotky ze závodu Běh Kozí stezkou podél Radbuzy 2020 jsou rozdělené dle startovního čísla každého účastníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, dekorování nejrychleších, start závodu, pořadatelé, zázemí závodu, projíždějící cyklisté.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2218 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.