běh Běchovice Praha 2011

běh Běchovice  Praha 2011

Fotky ze 115-tého ročníku běhu Běchovice – Praha jsou připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde. Krásné slunné počasí, skoro žádný protivítr to byli hlavní parametry letošního ročníku, kterého se účastnilo rekordních 1700 běžců a běžkyň.

Výsledky Běchovice – Praha 2011 jsou k vidění zde

.

 

Fotky ze závodu Běchovice – Praha 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Další velká skupina fotek která stojí za shlédnutí jsou všichni závodníci, kteří měli nečitelné číslo po vyfocení, cíl závodu a povzbuzující diváci.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6394 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.