Běchovice - Praha 2012

Běchovice - Praha 2012

Fotky z nejstaršího nepřerušeného silničního běhu v Evropě Česká spořitelna Běchovice – Praha 2012 jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní 116. ročník byl otevřeným mistrovstvím ČR v silničním běhu (takže máme nového mistra a mistryňi). Start jako vždy již 116 let u patníku číslo 13 .o)

Výsledky Běchovice - Praha 2012 zde

Pro zájemce máme připravený pamětní list s vaším jménem a časem dle výsledkové listiny.

Foto Běchovice - Praha 2011

 

Fotky ze závodu Běchovice - Praha 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Přihlížející diváci a velká skupina fotek jsou všichni kteří měli nečitelné startovní číslo po vyfocení - určitě stojí za prohlédnutí.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6977 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.