Bazén Sušice BABY plavání léto 2017

Bazén Sušice BABY plavání léto 2017

Fotky dětí z bazénu pod vodu i na hladině z BABY plavání v sušickém bazénu jsou připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde.

Je samozřejmě možný osobní odběr fotek a to na recepci bazénu. Při dokončení objednávky je tam možnost osobního odběru - platí se předem převodem, nebo platební kartou. Tato možnost je do 04.09.2017, pak přijdou fotky dle objednávky poštou.

 

Fotky z BABY plavání v sušickém bazénu pod vodou i na hladině jsou roztříděny do skupin dle začátku kurzu. Stačí jen kliknout na oranžové spojení začátku kurzu a vybírat .o)

Je samozřejmě možný osobní odběr fotek a to na recepci bazénu. Při dokončení objednávky je tam možnost osobního odběru - platí se předem převodem, nebo platební kartou. Tato možnost je do 04.09.2017 pak přijdou fotky dle objednávky poštou.

pondělí 21.08.17 PO 10:00, PO 10:30, PO 11:00, PO 11:30

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 396 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.