Author Šela marathon 2013

Author Šela marathon 2013

Fotky ze závodu Author Šela marathon 2013 jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní ročník měl pozměněné tratě, ale stále bylo na výběr ze tří délek a to 91 km, 52 km a crossová 71 km. Obtížnost trochu zvětšily bahnité úseky, ale bikerům to nevadí .o)

Výsledky Author Šela maratohn 2013 k nahlédnutí zde

Foto Author Šela marathon 2012, 2011, 2007.

 

Fotky ze závodu Author Šela marathon 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, doprovodná motorka.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3088 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.