Author Šela marathon 2012

Author Šela marathon 2012

Fotky ze závodu AUTHOR ŠELA MARATHON 2012, který se jel letos jako český šampionát v maratonu jsou k vidění i objednání zde. Letošní již třináctý ročník měl kromě největšího počtu závodníků, také krásné sobotní i nedělní počasí. Tomu však předcházel páteční silný déšť a trať byla dost blátivá a vodní sjezd na krátké byl také výživný :o) Celý závod vyhrál Jaroslav Kulhavý a z žen vyhrála Pavlína Šulcová.

Kompletní výsledky Author Šela marathon 2012 zde

Foto Author Šela marathon 2011 a 2007

 

Fotky ze závodu Author Šela marathon 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným číslem po vyfocení - doporučuji projít, účastníci bez startovního čísla, pořadatelé, diváci, příroda a jízda na zadním.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 4580 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.