AUTHOR Král Šumavy MTB 2011

AUTHOR Král Šumavy MTB 2011

Fotky z letošního závodu AUTHOR Král Šumavy 2011 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání zde. I přes předchozí deštík, bylo v sobotu počasí ideální na velké bikování .o) Letos jsme se na vás koukali přes foťáky na 10 místech na tratích a myslím, že je z čeho vybírat .o) Připravili jsme si pro Vás možnost objednat pamětní list s Vaším jménem a dosaženým časem.

Aktuální výsledky jsou k nahlédnutí zde, pohyblivé obrázky ze závodu jsou k vidění na našem Šumavanetu a samozřejmě není problém si z celého závodu objednat mimo fotek od nás i DVD od společnosti FILMpro, jejíž kameramani Vás doprovázeli snad úplně všude .o)

Fotky z předcházejících ročníků 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001

 

Fotky ze závodu AUTHOR Král Šumavy MTB 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným číslem, účastníci bez čísla, doprovodné motorky a vozidla, start a cíl závodu, na brodu byl vodník , který se staral o ty co upadli do vody a dával jim něco pro zahřátí. Příroda kudy se jelo a diváci.

Na startu jel mimo jiné i náš team MTB Angels Klatovy a také černí koně bez čísla .o(

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 17010 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.