Author 50 Bezděz 2012

Author 50 Bezděz 2012

Fotky ze závodu Author 50 Bezděz, který byl i letos součástí Author Marathon Tour 2012 jsou rozříděné a připravené k prohlédnutí i objednání zde. Tento závod si získává stále větší oblibu u všech účastněných, nejvíce se všichni těší do cíle a na poslední kopeček :o)

Výsledky Author 50 Bezděz 2012 k vidění zde

Foto Author 50 Bezděz 2011, 2009, 2008, 2007

 

Fotky ze závodu Author 50 Bezděz 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, účastníci bez startovního čísla, pořadatelé, příroda a hlavně dětské závody, které mají za startovním číslem poznámku deti.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3174 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.