Okoloplzně 2011

Okoloplzně 2011

Fotky ze závodu AIMTEC Open Race a DB Schenker Race OKOLOPLZNĚ jsou k vidění i objednání zde. I letošní ročník se přes ranní nepřízeň počasí vydařil a ten kdo si jel trasu projet, byl určitě spokojený.

Výsledky ze závodu jsou k vidění zde

Foto ze závodu okoloplzně ze starších ročníků 2010, 2009, AIMTEC Open Race 2009

 

Fotky ze závodu AIMTEC Open Race a DB Schenker Race OKOLOPLZNĚ jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci, kteří měli po vyfocení nečitelné číslo, účastníci bez čísla, dětské závody, start jednotlivých závodů, cílový prostor, diváci, pořadatelé, příroda, vyhlášení vítězů.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2730 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.