Metro Běh pro muže 10 km

Fotky ze závodu Metro Běh pro muže 10 km, který byl posledním startem sobotního TESCO Grand Prix Praha 2010 jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Večerní závod, který křižoval ulice centra Prahy byl velmi atraktivní, jak pro běžce, tak i pro diváky, protože se vše odehrálo na malém okruhu, a proto se bylo na co dívat .o) Všechny fotky byly pořízeny díky podpoře společnosti Fomei a.s. od které byli zapůjčeny blesky.

Vyhledávání

Instrukce pro vyhledávání:
Fotky ze závodu Metro Běh pro muže 10 km jsou roztříděné dle závodníků, takže do kolonky Váš dotaz: stačí vyplnit své startovní číslo a fotky si Vás najdou samy .o) Další početná skupina fotek jsou všichni, kteří měli po vyfocení nečitelné číslo, start i cíl závodu a samozřejmě také všude přítomní pořadatelé.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí. Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3421 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.