adidas Běh pro ženy 5 km

Fotky z běžeckého závodu adidas Běh pro ženy 5 km, který byl také součástí sobotního TESCO Grand Prix Praha 2010 jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí zde. Tento závod byl soutěžním během startujícím v atraktivním večerním čase, který se postaral o zajímavý sportovní zážitek. Všechny fotky byly pořízeny díky podpoře společnosti Fomei a.s. od které byly zapůjčeny blesky.

Fotky ze závodu adidas Běh pro ženy 5 km jsou také samozřejmě rozdělené dle startovních čísel jednotlivých účastnic, takže do kolonky Váš dotaz: stačí vyplnit své startovní číslo a fotka si Vás najde sama .o) Další skupiny fotek jsou: start závodu, cíl závodu, pořadatelé a největší skupiny fotek jsou závodnice které měli po vyfocení nečitelné číslo. Takže pokus se nenajdete pod Vaším startovním čísle, zkuste projít tyto fotky.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 931 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.